Osiedle Bartąg

16 Lipiec 2019

wymarzony początek

Rozpoczęliśmy II etap budowy Osiedla Bartąg. Zaprojektowanego z myślą o tych, którzy marzą o swoim własnym mieszkaniu, zlokalizowanego w dzielnicy Jaroty – Południe, pięknej, cichej okolicy położonej w sąsiedztwie rzeki Łyny, łąk i lasów.

Pierwszy etap budowy osiedla, w którym zaplanowano 9 budynków cieszył się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród ludzi młodych.  Kolejny etap, to zabudowa sąsiedniej działki o powierzchni ok. 4 ha, na której posadowionych będzie kolejnych 9 budynków wielorodzinnych pięciokondygnacyjnych o zróżnicowanej powierzchni mieszkań. 

komfort inny niż wszędzie

Dla Twojego komfortu i wygody wszystkie budynki wyposażone zostaną w windy. Zadbaliśmy też o zachowanie takich odległości między budynkami, które zapewnią dostateczną swobodę i intymność ich mieszkańcom.

W cenie mieszkania zagwarantowaliśmy Ci dostęp do miejsc parkingowych w wydzielonych dla mieszkańców strefach parkowania, a dla bardziej wymagających zadbaliśmy o indywidualne garaże w podpiwniczeniach budynków.

wypoczynek i rekreacja

 Lokalizacja na obrzeżach miasta to niewątpliwy atut dla entuzjastów rowerowych wycieczek lub uprawiających jogging. Latem na swoje plaże zaprasza jezioro Bartąg, oddalone od osiedla o zaledwie 10 minut pieszej wędrówki. Zimą atrakcje gwarantuje stok narciarski Kartasiówka w pobliskiej Rusi.

Dla najmłodszych mieszkańców naszego osiedla powstaną  place zabaw oraz rekreacji i wypoczynku. Zabezpieczone i przygotowane do użytku dla mieszkańców osiedla.

(...)

"Dawniej wieś oddalona od miasta, a dziś – w praktyce - jego integralna część i główny kierunek rozwoju budownictwa mieszkaniowego Olsztyna oraz okolic. Nic dziwnego, że nieruchomości w Bartągu znajdują nabywców w mgnieniu oka, a Osiedle Bartąg od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród kupujących.

Bartąg to naturalne przedłużenie olsztyńskich Jarot i osiedla Generałów, ale wszystko wydaje się tu bardziej kameralne i stonowane. Warmińskie pagórki, łąki – to wciąż częsty widok w tej okolicy. A urzeka ona już blisko… 700 lat. Wieś lokowano bowiem w 1345 na prawie chełmińskim. Jej zasadźcą był wójt Henryk Luter i na lokalizację wsi wybrał miejsce dawnego osadnictwa. Swego czasu w pobliżu Bartąga odnaleziono bowiem ślady ludzkiej bytności z okresu neolitu! "

 

budynek termin rozpoczęcia budowy termin przekazania lokali termin podpisania aktu notarialnego
B12 10.2018 30.03.2020 30.06.2020
B13 06.2019 30.12.2020 28.05.2021
B14 10.2019 30.01.2021 30.06.2021

 

* podane terminy są terminami granicznymi

* istnieje możliwiość ich skrócenia - szczegóły u naszych doradców 

 

Osiedle Bartąg