Osiedle Bartąg

12 Luty 2018

wymarzony początek

Rozpoczęliśmy II etap budowy Osiedla Bartąg. Zaprojektowanego z myślą o tych, którzy marzą o swoim własnym mieszkaniu. Zlokalizowanego w dzielnicy Jaroty – Południe. Pięknej, cichej okolicy położonej w sąsiedztwie rzeki Łyny, łąk i lasów.

Pierwszy etap budowy osiedla, w którym zaplanowano 9 budynków cieszył się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród ludzi młodych. Sprzedaż ostatniego budynku (90 mieszkań) zakończyła się 9 miesięcy przed zakończeniem budowy. Kolejny etap, to zabudowa sąsiedniej działki o powierzchni ok. 4 ha, na której posadowionych będzie kolejnych 9 budynków wielorodzinnych pięciokondygnacyjnych o zróżnicowanej powierzchni mieszkań. 

komfort inny niż wszędzie

Dla Twojego komfortu i wygody wszystkie budynki wyposażone zostaną w windy. Zadbaliśmy też o zachowanie takich odległości między budynkami, które zapewnią dostateczną swobodę i intymność ich mieszkańcom.

W cenie mieszkania zagwarantowaliśmy Ci dostęp do miejsc parkingowych w wydzielonych dla mieszkańców strefach parkowania, a dla bardziej wymagających zadbaliśmy o indywidualne garaże w podpiwniczeniach budynków.

wypoczynek i rekreacja

 Lokalizacja na obrzeżach miasta to niewątpliwy atut dla entuzjastów rowerowych wycieczek lub uprawiających jogging. Latem na swoje plaże zaprasza jezioro Bartąg, oddalone od osiedla o zaledwie 10 minut pieszej wędrówki. Zimą atrakcje gwarantuje stok narciarski Kartasiówka w pobliskiej Rusi.

Dla najmłodszych mieszkańców naszego osiedla powstaną  place zabaw oraz miejsce rekreacji i wypoczynku usytuowane wokół istniejącego stawu. Zabezpieczone i przygotowane do użytku dla mieszkańców osiedla. W ostatnim budynku planowana jest budowa lokali handlowo-usługowych zaspokajających podstawowe potrzeby mieszkańców.

 

budynek termin rozpoczęcia budowy termin przekazania lokali termin podpisania aktu notarialnego
B10 03.2018 08.2019 11.2019
B11 06.2018 09.2019 12.2019
B12 10.2018 02.2020 06.2020

 

* podane terminy są terminami granicznymi

* istnieje możliwiość ich skrócenia - szczegóły u naszych doradców 

 

Osiedle Bartąg